Сьогодні, 18 червня - День Народження Пола МакКартні
18 червня 2008
Сьогодні, 18 червня - День Народження Пола МакКартні
Детальніше
Пол МакКартні дав історичний концерт Independence Concert 14 червня 2008 року
15 червня 2008
У суботу 14 червня більше 350 тисяч глядачів зневажили погану погоду заради найбільшого концерту в історії України, який дав на київській площі Незалежності Пол МакКартні.
Детальніше
17 червня в PinchukArtCentre відкривається виставка «Пол МакКартні. Живопис»
13 червня 2008
З 17 червня по 13 липня в PinchukArtCentre буде представлена виставка Paul McCartney. Paintings (Пол МакКартні. Живопис). Експозиція представить 41 картину сера Пола МакКартні, які були створені в період 1988-99 рр.
Детальніше
Ексклюзивне інтерв’ю Пола МакКартні за 2 дні до концерту
13 червня 2008
 

Ексклюзивне інтерв'ю Пола МакКартні за 2 дні до концерту спеціально для сайту www.independenceconcert.kiev.ua

При використанні обов'язково має бути посилання на сайт.

Надано MPL communications
Детальніше
В четвер і п'ятницю рух вулицею Хрещатик буде перекрито
12 червня 2008

В четвер 11 червня і п'ятницю 12 червня у зв'язку з підготовкою до концерту Пола МакКартні та забезпечення прямої трансляції буде перекрито рух автотранспорту вулицею Хрещатик на відрізку між вулицею Інститутською і Городецького.

Детальніше
Перед початком “Independence Concert” Пол МакКартні пройде експрес-курс української мови
11 червня 2008
Перед концертом, який відбудеться 14:00 червня о 21:00 в Києві, Пол МакКартні прямо за лаштунками сцени візьме урок у викладача української мови. МакКартні має намір освоїти мову меньш ніж за одну годину, аби поспілкуватись з аудиторією, яка відвідає його спеціальний безкоштовний Independence Concert цими вихідними. Очікується, що сотні тисяч людей з усієї країни з'їдуться до Києва, аби подивитись це історичне шоу.
Детальніше
До приїзду Пола МакКартні на Майдані готується сцена і шоу за найвищими світовими стандартами
10 червня 2008
 14-го червня в Києві на Майдані Незалежності співатиме сер Пол МакКартні. Тільки сам факт його приїзду є унікальним для України. Але крім цього, до приїзду легендарного поп-співака на головній площі столиці готується сцена і шоу за найвищими світовими стандартами.
Детальніше
7 червня у Києві відкривається перший Музей Бітломанії в Україні
06 червня 2008

7 червня о 19:00 в ТЦ Глобус (3-я лінія) в Києві  відкриється перша виставка експонатів із приватних колекцій українських фанатів легендарного британського гурту The Beatles. Подія присвячена київському концерту сера Пола Маккартні - Independence Concert.

Детальніше
4 червня розпочато монтаж сцени
04 червня 2008

4 червня розпочато процес підготовки та монтажу сцени "Independence Concert", найбільшої сцени, що будь-коли була споруджена в Україні. Понад 50 великих вантажівок доставляють обладнання для сцени, світло, звук та відео-екрани з усієї Європи до України.

Детальніше