14 червня українські бітломани відсвяткують першу річницю концерту Пола МакКартні «Independence Concert» у Києві
14 червня 2009

Рівно рік тому, 14 червня 2008 року, на запрошення Фонду Віктора Пінчука в рамках загальноукраїнської громадської акції «Час бути разом» перед багатотисячною аудиторією на Майдані Незалежності в Києві виступив легендарний музикант - сер Пол МакКартні. Незабутній концерт став символічною подією для декількох поколінь громадян України. Люди різних національностей та віросповідань, політичних уподобань та геополітичних орієнтацій об'єдналися на декілька годин навколо ідеї миру, любові та єдності - саме тих ідей, які несли у cвіт Пол МакКартні та "The Beatles".

Цієї неділі, 14 червня, прихильники творчості ліверпульської четвірки в Україні та гості з інших країн відсвяткують річницю "Independence Concert".

«Для нас, тих хто тут живе, цей день по праву можна назвати «Днем українського бітломана» і ми вітаємо всіх з цією знаменною подією. Віднині в Україні на одне неофіційне свято стало більше. Святкувати дану подію, починаючи з цього року, ми будемо щорічно кожної другої суботи червня», - повідомили у фан-клубі "The Beatles".

Першу річницю "Independence Concert" відзначать у неділю, 14 червня, о 16:00 у Києві на Русанівській набережній, де зберуться бітломани зі всієї України. Збори всіх бажаючих взяти участь у святкуванні відбудуться на Майдані о 15:00 на тому місці, де стояли намети музиканта. Учасники святкування планують відтворити атмосферу, яка панувала на концерті, коли, попри зливу, на Майдан Незалежності прийшли 350 тисяч осіб, а ще 14 мільйонів - припали до екранів телевізорів, аби стати очевидцями історичної події - першого концерту легендарного музиканта в Україні.

«Дуже мало країн Східної Європи, в яких влаштовували свої концерти учасники цього чудового квартету. Після Росії і Чехії, Україна стала третьою державою колишнього Східного блоку, яку відвідав легендарний музикант», - сповістили у фан-клубі «The Beatles».

Програма заходу передбачає живі виступи запрошених рок-груп, слайд-шоу з демонстрацією всіх подій з моменту оголошення і до дня самого концерту, перегляд відеозапису «Independence Concert». Окрім цього, організатори підготували безліч сюрпризів.
Схеми розташування місця святкування та інші подробиці ви можете дізнатися на форумі фан-клуба:
www.beatles.ru/postman/forum_messages.asp?msg_id=16580&cfrom=1&showtyge=1

Повернутися до стрічки новин