Перед початком “Independence Concert” Пол МакКартні пройде експрес-курс української мови
11 червня 2008

Перед концертом, який відбудеться 14:00 червня о 21:00 в Києві, Пол МакКартні прямо за лаштунками сцени візьме урок у викладача української мови. МакКартні має намір освоїти мову меньш ніж за одну годину, аби поспілкуватись з аудиторією, яка відвідає його спеціальний безкоштовний Independence Concert цими вихідними. Очікується, що сотні тисяч людей з усієї країни з'їдуться до Києва, аби подивитись це історичне шоу.

Independence Concert, який Пол МакКартні представить на Майдані Незалежності, стане наймаштабнішим концертом, що коли-небудь проходив у Києві. Сцена, на якій відбуватиметься концерт, стане найбільшою, на якій коли-небудь виступав МакКартні. Поряд зі сценою встановлять гігантські екрани, на яких протягом всього шоу демонструватиметься грандіозний відеоряд.

Організатори стверджують, що шоу, яке триватиме 150 хвилин, складатиметься з пісень "The Beatles", "Wings" і самого Пола МакКартні. Очікується, що під час концерту МакКартні виконає більше 30 супер-хітів.

Проте, окрім виконання популярних пісень, Пол також планує поспілкуватись з глядачами, причому українською мовою.

Один з членів команди МакКартні сказав: «Полу подобається розмовляти з аудиторією їх рідною мовою; він представляє пісні і теревенить їх мовою. Це робить вечір більш дружнім, більш особистим для кожного глядача. Пол - музикант, у нього хороший слух, і це допомагає йому вивчати мови на фонетичному рівні досить швидко».

Але оскільки Пол не говорить українською, в нього буде лише одна година за сценою перед концертом, аби освоїти її і на сцені розмовляти українською. Це далеко не перша іноземна мова, яку вивчає Пол. Звичайно, після багатьох років, прожитих в Гамбургу, він добре говорить німецькою. А після останнього світового турне він освоїв японську, угорську, норвезьку і деякі інші мови. Коли в 2003 році Пол виступав у Москві, то майстер-клас з російської йому дав сам Президент Володимир Путін.

Всі веб-ресурси:

http://www.independenceconcert.kiev.ua/ - офіційний сайт концерту.
http://www.beatlesinmylife.org.ua/
-  сайт для різної соціальної активності бітломанов з України і всього світу, на якому є можливість проголосувати за 10 пісень, котрі будуть включені в програму концерту на Майдані, а також взяти участь в конкурсі історій «Бітлз в моєму житті» та конкурсі перекладів «Заспіваємо Бітлз рідною мовою». 
www.youtube.com/McCartneyInUA - на цьому відео-блозі бітломани можуть залишити своє відеозверення Серу Полу, а також розмістити «кавер»-версію його пісні.
http://www.pinchukfund.org/ - офіційний сайт Фонду Віктора Пінчука, організатора концерту «Independence Concert»

В суботу, 14 червня 2008 року, в 21:00 на запрошення Фонду Віктора Пінчука перед багатотисячною аудиторією на Майдані Незалежності в Києві виступить Пол МакКартні. Подія, що отримала назву «Independence Concert», ініційована Фондом Віктора Пінчука. Цей особливий виступ Пола МакКартні буде безкоштовним для публіки і транслюватиметься в прямому ефірі «Нового каналу» та на радіо XIT FM. Трансляція цієї історичної події буде також здійснюватися на екранах, що будуть встановлені на площах Львова, Харкова, Донецька, Дніпропетровська та Одеси.

Незабутня акція стане символічною подією для декількох поколінь громадян України. Вона дозволить людям різних національностей і віросповідань, політичних симпатій і геополітичного орієнтування об'єднатися навколо ідей миру, любові та єдності - саме тих ідей, що несли Світові Пол МакКартні і The Beatles. «Independence Concert» - це громадська ініціатива, спрямована на зміцнення довіри і взаєморозуміння в українському суспільстві.

Відомі українці, бізнесмени, політики, іноземні дипломати та гості, котрі запрошені Фондом Віктора Пінчука відвідати 14 червня в Києві «Independence Concert» легендарного Сера Пола МакКартні в якості VIP-персон, приєдналися до благодійної акції зі збору коштів на обладнання Дитячого відділення Національного інституту раку. Це найбільший медичний заклад в нашій країні, який спеціалізується на боротьбі з дитячими онкозахворюваннями. Щорічно тут лікуються понад 300 дітей з усіх реґіонів України, які уражені найважчими формами раку.

Фонд Віктора Пінчука - одна з найкрупніших приватних благочинних орґанізацій України, котра заснована в 2006 році бізнесменом та меценатом Віктором Пінчуком. Фонд розробляє та реалізує соціальні проекти, що спрямовані на розвиток України і появу нової ґенерації українських лідерів. Пріоритетними сферами діяльності Фонду є охорона здоров'я, освіта, культура, права людини, глобальна інтеґрація України і розвиток місцевих громад.

Серед найбільш масштабних проектів фонду - програма «Колиска надії», в рамках якої відкриваються центри допомоги новонародженим у всіх реґіонах України, стипендіальна програма для студентів Завтра.UA, створення центру сучасного мистецтва PinchukArtCentre, міжнародна мережа YES (Ялтинська Європейська Стратегія) щодо підтримки євроінтеґраційних прагнень України. Фонд Віктора Пінчука є членом Європейського Центру фондів і Українського Форуму ґрантодавців, партнером Ялтинськой Європейської Стратегії, співпраціює з Глобальною ініціативою Клінтона та іншими неурядовими орґанізаціями.

Офіційний сайт: http://www.pinchukfund.org/

Повернутися до стрічки новин