До приїзду Пола МакКартні на Майдані готується сцена і шоу за найвищими світовими стандартами
10 червня 2008

 14-го червня в Києві на Майдані Незалежності співатиме сер Пол МакКартні. Тільки сам факт його приїзду є унікальним для України. Але крім цього, до приїзду легендарного поп-співака на головній площі столиці готується сцена і шоу за найвищими світовими стандартами.

«Концерт Пола МакКартні в Києві - не є частиною великого турне, це унікальна подія, для якої готується неповторне шоу, - говорить Станіслав Кушпітовський, директор компанії "Zinteco". -  Для нього не тільки написаний окремий сценарій, а й монтується унікальна сцена, звукове обладнання, що враховує особливості ландшафту Майдану Незалежності, встановлюються екрани, на яких транслюватиметься відео, спеціально підготовлене для київського Independence concert.»

Над здійсненням проекту працюють фахівці з 8-ми країн - України, Великобританії, США, Бельгії, Швейцарії, Латвії, Польщі, Росії. Всього у підготовці шоу задіяні понад 500 людей.

Понад 40 вантажних автомобілів  доставили до Києва сцену - з Бельгії і Шотландії, світло Vari Lite - з Англії та Латвії (його встановленням керуватиме Лерой Бенетт (LeRoy Bennett), один з трьох провідних світових сет-дизайнерів),  звук Clair Brothers - найпрестижніший звук світового рівня - зі Швейцарії та Польщі, відео екрани  XL Video - з Англії та України.

«Нас приємно вразив Майдан Незалежності. Головна площа України наче спеціально створена для подібних концертів - тут є і підвищення для сцени, і своєрідний амфітеатр для глядачів. Наші фахівці врахували всі ці особливості, щоб зробити концерт досконалим» - говорить Марк Спрінг, головний продакшн-менеджер проекту.

Водночас, сам Пол МакКартні в інтерв'ю ICTV запевнив - спецефекти і шоу буде унікальне, а от пісні - саме ті, яких очікують люди: «Я просто хочу, щоб слухачі добре провели час. Саме для цього я буду в Києві. Звісно, завжди виникає спокуса спробувати зробити щось дуже інакше. Але ж неможливо не виконати найкращі пісні. А мені здається саме їх хочуть почути багато людей. І, якщо я граю концерт і не виконую «Hey Jude», напевно, я випускаю важливу мить. У Києві я хочу побачити, як усі люди на площі співають.  Я хочу бути причетним. Отже, кілька сюрпризів буде, але в основному, буде те, чого чекають глядачі» - запевнив співак.

План розташування сцени, фан-зони, VIP-зони (в поліграфічній якості) доступний за посиланням: http://pinchukfund.org/uk/projects/culture/mccartney/access
Повернутися до стрічки новин