7 червня у Києві відкривається перший Музей Бітломанії в Україні
06 червня 2008

З 7 по 29 червня в Києві пройде перша виставка експонатів із приватних колекцій українських фанатів легендарного британського гурту The Beatles. Подія присвячена київському концерту сера Пола Маккартні - Independence Concert.

Фан-клуби The Beatles в Україні і журнал Афіша за підтримки Фонду Віктора Пінчука представляють першу в Україні, а також на території колишнього СРСР виставку артефактів з колекцій шанувальників ліверпульської четвірки.

В експозицію ввійшли найрізноманітніші свідчення епохи The Beatles: дискографія, вирізки з газет і журналів, постери та саморобні конверти до вінілів і платівки "на кісточках", фото учасників руху з далеких 60-х, клубні футболки і прапори, що побували на концертах Маккартні в Петербурзі та Москві.

"Частина експонатів наповнить так звану кімнату бітломана, що відтворює ту колоритну обстановку, у якій існувало в радянські часи культурне явище під назвою бітломанія", повідомили організатори проекту.

Другу частину експозиції - гігантську арт-інсталляцію - представлять сучасні українські ілюстратори. На їх панорамному 9-метровому паттерні (повторюваний модульний малюнок) зображені в картинках події світової історії другої половини ХХ століття, серед яких  перший політ людини в космос, а також комічні епізоди - наприклад, поява на китайських ринках забороненої раніше Кока-коли за назвою Ке Ку Ке Ло.

Також глядачі Музею бітломанії зможуть сфотографуватися з культовими музикантами, пройтися по Abbey Road, послухати хіти The Beatles і стати учасниками музичного перформанса.  Сер Пол Маккартни особисто відвідає експозицію під час візиту в Україну. Експозиція буде поповнюватися експонатами в режимі онлайн.

Виставка відкриється 7 червня в 19:00 у ТЦ Глобус. Час роботи: щодня з 10:00 - 21:00. Вхід вільний.

Повернутися до стрічки новин