Громадський транспорт

Метро

Київський метрополітен відкрився в 1960 році. Зараз він складається с трьох ліній та 43 станцій. Лівий та правий береги Дніпра поєднані через Метро-міст. Дорожній рух у Києві дуже інтенсивний і тому метро у більшості випадків є найшвидшим та найзручнішим видом транспорту. Але в години пік за великого скупчення людей їхати у підземці не дуже приємно. Найбільш критичними у цьому сенсі є проміжки часу з 7 до 8 години ранку та ввечері з 17 до 18 години.

Метро працює щоденно з 6 години ранку до опівночі. Одна поїздка в будь-якому напрямку коштує 50 копійок (приблизно $0,1). Якщо ви збираєтесь користуватися метрополітеном щоденно, варто придбати місячний проїзний квиток, дійсний на необмежену кількість поїздок. Його вартість - 25 гривень (приблизно $5). Нещодавно було введено новий засіб платні за проїзд у метро - магнітні картки. Вартість картки - 7 гривень, суму на рахунку можна поповнювати, а при проході через турнікет метро, з рахунку знімається 50 копійок.

Карта київського метрополітену

Джерело Source: go2kiev.com

Тролейбуси, автобуси і трамваї

Вартість квитків для проїзду в тролейбусах, автобусах і трамваях - 50 копійок. Слід пам'ятати, що дійсним вважається закомпостований квиток. В іншому разі доведеться сплатити штраф - 10 гривень.

Маршрутне такси («маршрутка»)

У Києві існує розгалужена мережа маршрутных таксі. Вони охоплюють практично всю територію міста. Вартість квитка - від 1 до 3 гривень.

Таксі

У Києві працює велика кількість сервісів такси. Ціни  у межах  1,5 - 2 гривны за кілометр в пределах города и от 1,6 до 3 гривень у приміській зоні. Орієнтовна вартість поїздки на средню відстань - 30-40 гривень.

Список служб таксі г. Києва

Валюта України

Гривня є державною грошовою одиницею України з 2 вересня 1996 року, замінивши карбованець. Їх співвідношення складало 1:100,000. Гривня складається з 100 копійок. Позначення гривни по міжнародній системі ISO - UAH, код - 980.

Офіційний курс обміну гривни на іноземні валюти

Відео-звернення Пола МакКартні
Рекомендуем для детской бактерицидные облучатели продаем бактерицидные недорого, доставка Киев;интернет магазин штор и тюлей вот этот лидер комфорта каталог жалюзи вертикальные