Сцена «Independence Concert» - найбільша з усіх раніше споруджених в Україні. Її ширина складає біля 50 метрів. Вага всього обладнання, що буде розміщено на сцені біля 80 т. На сцені буде встановлено 3 величезних екрана (2 на порталах та один головний). Ще 8 екранів (8х6 м) та 10 башт затримки звуку будуть розташовані на Хрещатику та Майдані Незалежності. Процес установки сцени вже розпочався 4 червня.

Обладнання для установки сцени, світла, звуку і відеоекранів доставлялося до України на більш ніж 50-ти вантажівках з Бельгії, Англії, Шотландії. ЛеРой Беннет (LeRoy Bennett) спеціально працював над сет-дизайном сцени (розташуванням звуку та світла), щоб архітектурний ансамбль київського Майдану Незалежності. був природнім амфітеатром концерту.

Майдан Незалежності розташований у самому центрі Києва. Його називають «серцем України». Площу перетинає головна вулиця Києва - Хрещатик. До місця можна легко добратися пішки від найближчих станцій метрополітену: «Майдан Незалежності», «Хрещатик», «Театральна» і «Золоті Ворота» (див. схему метрополітену м. Києва). В день концерту Хрещатик та сусідні вулиці будуть перекриті для руху автомобільного транспорту, в т.ч. і для громадського.

Про Київ

Київ - столиця і одночасно найбільше місто України. Воно розташовано у північно-центральній частини України на березі річки Дніпро. Вважається, що назва міста походить від імені Кий, який був одним з чотирьох легендарних засновників міста: брати Кий, Щік, Хорів та їх сестра Либідь. Київ є одним з найдавніших і найбільш значущих міст Східної Європи. Він зіграв ключову роль в розвитку середньовічної слов'янської цивілізації і  сучасної України.

Згідно з офіційними даними, отриманими в квітні 2007 року, населення Києва складає приблизно 2,7 млн. чоловік, хоча цифри неофіційних підрахунків декілька вищі.

Київ є важливим промисловим, науковим, культурним і освітнім центром Східної Європи. Він є місцем зародження багатьох високотехнологічних галузей промисловості, установ вищої освіти. Так само в ньому розташовано багато всесвітньо відомих пам'яток історії. Місто оснащене розвиненою інфраструктурою і високорозвиненою системою громадського транспорту, включаючи київський метрополітен.

Дніпро природним чином розділяє Київ на Правобережну і Лівобережну частини міста. У районі Правобережжя, розташованого на західному березі Дніпра, знаходяться старі райони міста, а так само велика частина урядових і ділових установ. Східне Лівобережжя в основному складається з житлових районів. І на Правобережжі, і на Лівобережжі є значні промислові райони і великі зелені зони.

Будучи історичним центром східнослов'янської цивілізації і колискою для білоруської, російської і української націй, Київ впродовж століть зберігав свою культурну значущість, і навіть за часів відносного занепаду залишався центром східного православного християнства першорядної важливості. Його священні місця, серед яких найбільш відомими, ймовірно, є Києво-Печерська Лавра і Собор Святої Софії, завжди приваблювали паломників і зараз залишаються найважливішими релігійними центрами, а також і місцями, що викликають інтерес у туристів. В даний час ці собори отримали статус предметів світової спадщини, що охороняються ЮНЕСКО.

Важливу частину культурного аспекту міста складають його чисельні театри: Київський Будинок опери, Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки, Київський ляльковий театр, Жовтневий палац, Національна філармонія України і багато інших.

До інших культурних установ відносяться кіностудія ім. Довженко і Київський цирк. Найбільш важливими серед багатьох музеїв міста є Київський Державний історичний музей, Музей Великої вітчизняної війни, Національний художній музей мистецтв, PinchukArtCentre, Музей західного і східного мистецтва і Національний музей російського мистецтва.

У 2005 році в Києві проходив 50-й ювілейний конкурс «Євробачення», що було результатом перемоги Руслани з піснею «Wild Dances» на цьому конкурсі в 2004 році.

Джерело:
Wikipedia. Free encyclopedia.

Корисні посилання:
http://en.wikipedia.org/wiki/Kiev
http://www.tour2kiev.com/
http://www.go2kiev.com/view/
http://www.interesniy.kiev.ua/

Про Україну 

Геополітична характеристика

Україна розташована в південно-східній частині Центральної Європи і володіє незалежною територією, урядом, національним символом, прапором і гімном. За своєю територією Україна є найбільшою державою в Європі і межує з Росією, Білорусією, Молдовою, Словаччиною, Румунією, Угорщиною і Польщею на суші та з Росією, Грузією, Болгарією, Румунією і Туреччиною на морі.

Україна є унітарною державою, що складається з 24-х областей (провінцій), однієї автономної республіки (АР Крим) і двох міст, що володіють федеральним статусом: Київ (столиця) і Севастополь. Україна - держава з обмеженою президентською владою і розділеними законодавчими,виконавчими і судовими властями. Чисельність населення складає близько 46 мільйонів людей. Місцевий час складає +2 години до часу по Гринвічу.

Домінуючою релігією є східне православне християнство, яке в даний час розділене між трьома гілками: автономна гілка Української православної церкви, яка очолюється Патріархом Московським, Київський Патріархат Української православної церкви, і Автокефальна православна церква.

На другому місці по поширеності з великим відривом йде Греко-католицька Церква України, яка практикує схожі зі східним православ'ям літургійні і духовні традиції, проте відноситься до єпархії Риму (Римській католицькій церкві) і визнає верховенство Папи Римського над Церквою.

В Україні переважає помірний континентальний клімат, хоча на південному узбережжі Криму він наближається до середземноморського. Опади розподіляються нерівномірно; найбільша їх кількість випадає на півночі і заході, менше - на сході і південному сході.У Західній Україні щорічно випадає близько 1200 мм опадів, тоді як в Криму - 400 мм. Зими можна назвати прохолодними на території уздовж Чорного моря і холодними у міру просування углиб території. Показник середньорічної температури варіюється від 5,5-7°C на півночі до 11-13 °C на півдні. Згідно оцінкам австрійських географів 1887 року, українське місто Рахов (48°45′ С.Ш., 18°55′ В.Д.) є географічним центром Європи.

Територія України здебільшого є рівною поверхнею без дерев, яка називається степом. На Кримському півострові знаходяться Кримські гори, а на заході країни - Карпати, але ці гори не дуже високі. У горах ростуть змішані ліси, де зустрічаються сосна, ялина, бук, липа, дуб і в'яз, проте найбільш багаті ліси знаходяться в північній частині республіки - Волинь. Міста Київ і Черкаси знаходяться в найпівденнішій частині смуги соснових лісів України.

Головна річка України - Дніпро. Це одна з найпротяжніших річок Європи і одне з головних гідроелектричних джерел республіки. Дніпро і його притока Рось у давні часи служили колискою українського і російського народів.

Унаслідок сприятливих кліматичних умов в Україні завжди було розвинене сільське господарство. У полях вирощується пшениця, кукурудза, гречка і інші крупи, овочі і зелень, всілякі фрукти, баштанні і ягідні культури.

Корисні посилання:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ukraine

Валюта України

Гривна є державною грошовою одиницею України з 2 вересня 1996 року, замінивши карбованець. Їх співвідношення складало 1:100,000. Гривна складається зі 100 копійок. Позначення гривни по міжнародній системі ІСО - UAH, код - 980.

Офіційний курс обміну гривни на іноземні валюти:
http://www.bank.gov.ua/kurs/engl/last_kurs1.htm

Фонд Віктора Пінчука - одна з найбільших приватних добродійних організацій України, створена в 2006 році бізнесменом і меценатом Віктором Пінчуком. Фонд розробляє і реалізує соціальні проекти, направлені на розвиток України і появу нової генерації українських лідерів. Пріоритетними сферами діяльності Фонду є охорона здоров'я, освіта, культура, права людини, глобальна інтеграція України і розвиток місцевих спільнот.

Серед найбільш масштабних проектів фонду - програма «Колиски надії», в рамках якої відкриваються центри допомоги новонародженим у всіх регіонах України, стипендіальна програма для студентів Завтра.UA, створення центру сучасного мистецтва PinchukArtCentre, міжнародна мережа YES (Ялтинська Європейська Стратегія) по підтримці євроінтеграційних стремлінь України.

Фонд Віктора Пінчука є членом Європейського Центру фондів і Українського Форуму грантодавців, партнером Ялтинської європейської стратегії, співпрацює з Глобальною ініціативою Клінтона та іншими неурядовими організаціями.

Офіційний сайт: www.pinchukfund.org